מוצר מחיר כמות סה"כ
סכום ביניים 0.00
סה"כ 0.00

יכין, מותג מוביל שוק, מתחדש ומפתיע, מציע מגוון רחב של מוצרים טעימים ובריאים, נוחים לשימוש ומתאימים במיוחד לחיך הישראלי.

ההיסטוריה שלנו

  • החברה הוקמה בשנת 1940 ונרכשה ע"י דב שינפלד בשנת 1947.
  • בשנת 1983 הונפקה החברה בבורסת תל-אביב.
  • בשנת 1986 עברה החברה ממפעלה בחיפה למתחם חדש, אותו הקימה בהשקעה של 12 מליון דולר, באזור התעשייה אלון תבור שליד עפולה. מתחם היצור המודרני משתרע על שטח של 65 דונם.
  • בשנת 1988 רכשה זנלכל את הפעילות של חברת "פרי-זה" שהייתה בכינוס נכסים.
  • בשנת 1998 רכשה זנלכל את פעילות מפעלי השימורים של "יכין".
  • מאז ועד היום חברת זנלכל ידועה בחידושים מרעננים בתחום המזון הארוז, המפעל משקיע משאבים רבים בפיתוח מוצרים חדשים ומגוונים בענף המזון.
  • החברה במגמת צמיחה מעניקה מקומות עבודה רבים לתושבי האזור ושותפה לפרויקטים בקהילה.

ברוכים הבאים

חברת זנלכל בע"מ פועלת בתחום הפיתוח, היצור והשיווק של מוצרי ירקות עגבניות ופירות,מעובדים.

פעילותה העיקרית הינה בקטגוריות של שימורי פירות ,ירקות וקיטניות, רכזי עגבניות, רוטבי בישול ופסטה, סירופים לשתייה לילדים , סירופים דלי קלוריות חומץ ומיץ לימון לתיבול.

שיווק:

זנלכל מתמקדת בהרחבת פעילותה בשוק מקומי ויצוא יחד על בסיס התמחות מקצועית בתחומי פעילותה באמצעות פיתוח מואץ, הבטחת איכות, השקת טכנולוגיות חדשניות וקשרי לקוחות מתקדמים.מכירותיה של זנלכל מתבצעות בשוק המקומי תחת מותגיה המובילים "יכין" "ופרי מבורך".

ניהול החברה מבוסס על הליכים וטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם . זנלכל פועלת לפי תקנים בינלאומיים כמו ISO 9001-2000 , BRC , FDA , HACCP .

ייצור:

קווי היצור של זנלכל מעבדים מוצרים בתחומים שונים כגון תירס, עגבניות, אפונה, גזר, חומוס, שעועית, תפוחי עץ, פלפלים ואחרים. במהלך שנה קלנדרית מעבדת החברה כ- 70,000 טון של תוצרת חקלאית טרייה.

כל המוצרים המשווקים על ידי זנלכל הינם מתוצרתה העצמית ומתבססים על גידולים חקלאיים מקומיים.

פיתוח:

זנלכל משקיעה באופן מתמיד בפיתוח מוצרים וטכנולוגיות חדישות כדי לחזק את מעמדה בשוק הבינלאומי והמקומי כאחד. בשנים האחרונות פיתחה החברה תהליכי יצור של מוצרים שונים המתבססים על חומרים טבעיים וטריים בלבד ללא חומרים משמרים ותוספי מאכל כלשהם. לחברה ידע רב ומתקדם בתחום של סטריליזציה של חומרי גלם חקלאיים ואריזתם למארזים בעלי אורך חיי מדף ארוך ללא חומרים משמרים.

זנלכל מפתחת מוצרים לחולי סכרת, מוצרים דלי קלוריות ומוצרים לילדים.

זנלכל מובילה את התחום של מוצרי רטבים, רכזים ובסיסי בישול באריזות האישיות ומתכוונת להרחיב את יכולותיה הטכנולוגיים לקטגוריות מוצרים נוספות.

במהלך שנים זכתה זנלכל לתמיכה של המדען הראשי בישראל .

מוצריה של זנלכל זכו פעמים רבות להיבחר כחידושים בתערוכות בינלאומיות מובילות.

את סקירת פעילותה העסקית של זנלכל ניתן לראות במצגת החברה.

בקרת האיכות של יכין

חברת זנלכל שמה את איכות המוצרים והשירות ללקוחותיה, לפני הכל ומתוך תפיסה זו אנו מחוייבים לפעול למען שיפור מתמיד באיכות המוצרים.

כחברה מובילה בתחומה בארץ, אנו מוסמכים לכל תקני האיכות ובטיחות מזון המחמירים בעולם ומיישמים את דרישותיהם לאורך כל שלבי ייצור המוצר החל משלב הגידול החקלאי ועד להגעת המוצר לנקודת המכירה.

 

אם בכל זאת נתקלת במוצר פגום, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

פניה לשירות לקוחות